Lesrooster 2018/2019

Maandag
15:15-16:15 uur Galm 55+ Gymzaal Klimtuin Geertje Gijsen
16:00-17:00 uur Turnen j/m 4-6 jaar Gymzaal Haverkamp Sharon Dijkhof
17:00-18:00 uur Turnen j/m 7-8 jaar Gymzaal Haverkamp Sharon Dijkhof
18:00-19:00 uur Turnen meisjes 9-11 jaar Gymzaal Haverkamp Sharon Dijkhof
19:00-20:00 uur Springgroep Gymzaal Haverkamp Sharon Dijkhof
16:30-18:30 uur A Selectie 2e/3e Divisie o.b. Faber Hal Heerde Gerlinde van Hooren
18:30-20:30 uur A Selectie 2e/3e Divisie b.b. Faber Hal Heerde Gerlinde van Hooren
Dinsdag
14:00-15:00 uur Conditiegym 50+ Kulturhus EGW Patricia Lodder
17:00-18:00 uur G-gym Gymzaal Haverkamp Ruurd Kingma
18:00-19:00 uur G-gym Gymzaal Haverkamp Ruurd Kingma
16:00-17:30 uur A Selectie 4e Divisie o.b. Faber Hal Heerde Heidi Bijsterbosch / Sharon Dijkhof
17:30-19:30 uur A Selectie 4e Divisie b.b. Faber Hal Heerde Heidi Bijsterbosch / Sharon Dijkhof
Woensdag
16:30-18:30 uur Turnen pre-instap 5-7 jaar Gymzaal Klimtuin Miranda Koster / Esmee vd Vlekkert
17:30-18:30 uur Kids-aerobics 5+ Gymzaal Haverkamp Maureen Wellens
18:30-19:30 uur Zumba Gymzaal Haverkamp Maureen Wellens
19:30-20:30 uur Galm 55+ Gymzaal Haverkamp Geertje Gijsen
Donderdag
17:30-19:30 uur B Selectie 5e/6e Divisie Gymzaal Haverkamp Ilse Tellegen
16:30-18:30 uur A Selectie 2e/3e Divisie o.b. Faber Hal Heerde Gerlinde van Hooren
18:30-20:30 uur A Selectie 2e/3e Divisie b.b. Faber Hal Heerde Gerlinde van Hooren
Vrijdag
09:00-10:00 uur Aerobics/steps Kulturhus EGW Patricia Lodder
15:30-17:30 uur A Selectie 4e Divisie o.b. Faber Hal Heerde Heidi Bijsterbosch / Sharon Dijkhof
17:30-20:00 uur A Selectie 4e Divisie b.b. Faber Hal Heerde Heidi Bijsterbosch / Sharon Dijkhof
Zaterdag
09:00-10:00 uur Ouder/kind gym Gymzaal Klimtuin Ilse Tellegen
10:00-11:00 uur Gym/Turnen j/m 4-11 jaar Gymzaal Klimtuin Ilse Tellegen
10:30-12:00 uur Freerunning 7-10 jaar Gymzaal Haverkamp Seije Groenveld
12:00-13:30 uur Freerunning 11 jaar en ouder Gymzaal Haverkamp Seije Groenveld
09:30-12:00 uur A Selectie 2e/3e Divisie Faber Hal Heerde Gerlinde van Hooren
12:30-14:30 uur B Selectie 5e/6e Divisie Faber Hal Heerde Ilse Tellegen
Zondag
13:00-15:00 uur * Gezamelijke Selectietraining Turnhal Twello Alle trainsters

De eerste twee lessen zijn gratis.

Lessen beginnen weer op maandag 27 augustus.

(*): Twello trainingen zijn op de volgende dagen:

7 oktober, 4 november, 6 januari, 10 maart, 7 april, 19 mei

Kosten Twello Trainingen: 30 euro voor het hele jaar of 7,50 euro voor een losse training.